Contact Form

REKLAMA

30 sekund może zmienić wszystko!

Tylko trzydzieści sekund albo aż trzydzieści sekund dzieli Twoją markę od stania się hitem w sieci. Za półminutowym spotem, który dociera do odbiorców, kryje się nierzadko tytaniczna praca całego zespołu ludzi. Obraz, dźwięk, muzyka i treść – specjaliści z różnych dziedzin łączą swoją wiedzę, aby przedstawić Twoją markę w taki sposób, by zauroczyła tysiące, a nawet miliony widzów.

Czy dobry pomysł wystarczy?

Pomysł na reklamę video oraz reklamę radiową jest bardzo ważny. Nie jest jednak wystarczający. Dobry pomysł to podstawa i to właśnie od niego zaczyna się cały proces produkcji spotu. Ale zanim ujrzy on światło dzienne, musi przejść jeszcze wiele etapów. Pierwszymi krytykami każdego projektu są jego twórcy, którzy testują go pod kątem jasności i spójności przekazu. To zapewni wyeliminowanie wszystkich możliwych błędów. Widz szybko wyłapie każde potknięcie, więc nie można pozwolić sobie nawet na najmniejsze niedociągnięcia.

PoorNoMore stworzy dla Ciebie wyjątkową reklamę!

Proces produkcyjny prowadzony jest przez nas od samego początku aż do satysfakcjonującego końca. Od pomysłu, przez projekt, koncepcję, zakup wszystkich potrzebnych do produkcji mediów, po badanie skuteczności realizowanej kampanii. Doglądamy każdego etapu tworzenia reklamy po to, aby do odbiorców trafiła nienaganna reklama video czy reklama radiowa. Zwracając się do nas, masz pewność, że będzie to najlepiej wykorzystane 30 sekund w historii Twojej marki!