Contact Form

PUBLIC RELATIONS

Dobre relacje to podstawa!

Dobre stosunki z klientami, mediami, konkurencją oraz innymi firmami to podstawa działań public relations jakie prowadzi przedsiębiorstwo. Pozwalają one na zachowanie równowagi i szybką reakcję w sytuacjach kryzysowych. Jak nas ludzie postrzegają, tak o nas mówią i piszą, dlatego należy dbać o wizerunek zewnętrzny i wewnętrzny z olbrzymią starannością. PR wewnętrzny względem pracowników zapewnia komfort pracy, PR zewnętrzny, np. w postaci prowadzonych przez firmę działań CSR, ociepla wizerunek. Wypracowana w ten sposób tożsamość wpływa na przywiązanie klientów do marki.

Dlaczego warto dbać o PR?

Wizerunek i tożsamość to najważniejsze wartości jakie kojarzone są z działaniami PR prowadzonymi przez przedsiębiorstwo. Odbiorcy nie oceniają nas jedynie przez produkty czy usługi, jakie im proponujemy. Ważny jest również pryzmat informacji jakie pojawiają się na temat firmy w mediach. Jeżeli mówi się o firmie źle, sprzedaż spada, jeżeli mówi się dobrze, sprzedaż rośnie. To jasna i czytelna zależność, która towarzyszy każdemu biznesowi. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja na pojawiający się kryzys. Dobrze przygotowana strategia działań PR zapewnia ją w 100%.

Z PoorNoMore nie musisz się bać o swój PR!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest budowanie pozytywnych relacji z mediami. To samo dotyczy także relacji wewnątrz i na zewnątrz każdej firmy. Dbamy o Twój wizerunek zgodnie ze wspólnie wypracowanymi założeniami. Sprawimy, że o Twojej firmie będzie się mówiło nie tylko dobrze, ale wręcz w samych superlatywach!