Contact Form

MARKETING 360 STOPNI

Czy marketing kręci się w kółko?

W dzisiejszych czasach media są wszechobecne i docierają do odbiorców ze wszystkich stron. Nie ma już większego znaczenia czy to internet, TV, radio, czy prasa. Przez dwadzieścia cztery godziny na dobę jesteśmy dosłownie bombardowani informacjami, a reklamy spotykamy wszędzie. Rozwijające się w dynamiczny tempie Social Media coraz częściej wpływają na nasze upodobania, przekonania, potrzeby oraz styl życia. Kreują trendy i mody, którym po prostu ulegamy. Skuteczny i efektywny marketing 360 stopni polega na zintegrowaniu prowadzonych działań promocyjnych i nadaniu im spójnego charakteru, przy wykorzystaniu różnych narzędzi i środków przekazu.

Jak zdobyć klienta w XXI wieku?

Aby skutecznie przekonać klienta do konkretnej marki, należy prowadzić działania wielotorowo. Wykorzystując różne narzędzia marketingowe docieramy do niego ze wszystkich stron, np. reklama w Social Media powinna być wzmocniona kampanią billboardową i na odwrót. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić i swoją zbytnią nachalnością nie zniechęcić odbiorcy. Konsekwentna strategia działania przyniesie reklamowanej marce wymierne korzyści. To nie jest takie skomplikowane.

Dlaczego PoorNoMore?

Ponieważ jesteśmy ekspertami w planowaniu strategii i prowadzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych. Jesteśmy kreatywnym, zdolnym zespołem, który potrafi wprowadzić w życie nawet najbardziej skomplikowany projekt. Nie ogranicza nas branża klienta, ponieważ radzimy sobie z największymi wyzwaniami. Mamy doświadczenie w integracji środków przekazu offline i online – świadczy o tym nasze zróżnicowane portfolio. Odbiorca, o którym myślisz, jest już Twoim klientem, a my skutecznie mu to zakomunikujemy!