Contact Form

GRAFIKA

Granice wyznacza jedynie wyobraźnia!

Jeśli jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, ile możemy pokazać przy pomocy setek obrazów i animacji? Odbiorcy reklam są przede wszystkim wzrokowcami, dlatego żeby przyciągnąć ich uwagę musimy zadbać o atrakcyjną oprawę graficzną kampanii. Trzeba pamiętać o zachowaniu równowagi pomiędzy udoskonaleniami i fantazjami, a dobrym pomysłem i zręcznym wykonaniem.

Jak wygląda idealna grafika reklamowa?

Jest intrygująca, ciekawa i nie pozostawia nikogo obojętnym. Zapada w pamięć, potrafi przekazać odpowiednie treści, na których skupia uwagę. Odbiorca ma wrażenie, że towarzyszy mu przez cały dzień, od momentu kiedy ją zobaczył do momentu, kiedy kładzie się spać. Wywołuje w nim odpowiednie emocje, czasami wzbudza kontrowersje, czasami zapewnia spokój. Grafika to coś więcej niż sam komputerowy obraz – to wizja marki, która zostanie zapamiętana.

PoorNoMore zna się na grafice!

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, aby zobrazować każdą kampanię reklamową. Przygotowujemy grafiki do reklam outdoorowych, internetowych, animacji i filmów. Nie brakuje nam pomysłów, a w wykonanie każdego z nich angażujemy się całym zespołem. Profesjonalizm pozwala nam proponować wysoką jakość, która sprawi, że odbiorcy będą pamiętać o reklamowanej marce. Przekonaj się sam! Przekujemy pomysł na kampanię wywołującą emocje!