Contact Form

GADŻETY

Pendrive'y? Kubki? T-shirty?

Co możemy zrobić, żeby klient pamiętał o nas zawsze? Najlepszym sposobem jest zostawienie po sobie jakiegoś śladu – np. w postaci gadżetu reklamowego. Gadżetu, który nie będzie jedynie nośnikiem naszego logo, ale będzie również użyteczny. Dzięki temu nikt nie rzuci go w kąt, gdzie leży już góra innych podobnych do niego. Wyjątkowość i unikatowość podarunku gwarantuje sukces.

Mały gadżet, wielki potencjał!

Mała rzecz, a cieszy! Sukces dobrze sprezentowanego gadżetu tkwi w jego niepowtarzalności. Klient nie musi dostać kolejnego pendrive'a, czy kolejnego kubka, możemy wspólnie wymyślić coś zupełnie nowego, coś co go zaskoczy. Następnie wystarczy tylko nanieść odpowiedni nadruk, dopilnować ładnego opakowania i przekazać osobom, które mają z klientem bezpośredni kontakt. To miłe na spotkaniu dostać nie tylko wizytówkę, ale również mały upominek – to w nim drzemie największy potencjał.

PoorNoMore zna się na gadżetach!

Zadbamy o to, żeby Twój klient miał przy sobie zawsze gadżet przypominający mu o Twojej marce. Gadżet do komputera, roweru - co to będzie, zdecydujemy razem. Przedstawimy propozycje, z których wybierzesz tę najbardziej odpowiednią dla Twojej firmy, a my ją profesjonalnie zrealizujemy. Nie bój się zaznaczać swojej obecności. Pokaż się innym.