Contact Form

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Widać, czy nie widać?

To w jaki sposób przedstawimy przedmiot lub osobę na zdjęciu zależy tylko od tego jak dobrego fotografa mamy pod ręką. Zdjęcia posiadają swoją duszę, w której skrywane są najcenniejsze emocje. To właśnie od nas zależy jak te emocje pokażemy, które z nich uznamy za istotne dla marki, a które ukryjemy. Dzięki temu możemy zaciekawić, skusić, zaintrygować odbiorcę wykonanym przez nas zdjęciem, które zostanie wykorzystane w kampanii promocyjnej.

Jeden obraz wart jest tysiąca słów!

Dobre zdjęcie to takie, które zapada w pamięć i pozostawia w niej po sobie ślad. To obraz, który idzie w parze z przekazem, jaki niesie ze sobą reklama. Nie odwraca uwagi od produktu czy usługi, wręcz przeciwnie, skupia ją. Balans i równowaga między tymi elementami zapewniają skuteczność. Tylko doświadczony fotograf z pewną ręką i odpowiednim warsztatem jest w stanie zaprezentować na zdjęciu emocje, których pożądają odbiorcy.

Jeżeli fotografia reklamowa to tylko z PoorNoMore!

Urzekające, profesjonalne, sugestywne, pełne emocji, wrażeń i przekazu – to tylko niektóre słowa opisujące fotografie jakie chcemy Ci zaproponować. Znamy siłę i wartość obrazu, wiemy jak dotrzeć za jego pośrednictwem do Twoich odbiorców. Wiemy jak skupić uwagę na Twojej marce, przykuć wzrok, sprawić by została zapamiętana oraz wykształcić potrzebę posiadania. Dzięki nam nikt nie przejdzie obok Twoich produktów czy usług obojętnie!