Contact Form

EVENTY

Nie samym internetem człowiek żyje!

Dobrze zaplanowana kampania to taka, którą widać nie tylko w internecie, ale można spotkać ją na każdym kroku. To nie tylko billboardy, citylighty czy reklamy ledowe, ale również eventy. Zorganizowanie wydarzenia plenerowego pomaga nawiązać interakcję z odbiorcami, pozwala wyjść marce do ludzi i pokazać się światu. To nie tylko dobra zabawa, ale również działania CSR prowadzone przez firmy na rzecz społeczności lokalnych, czy określonych grup odbiorców. Działania społecznie odpowiedzialne, które budują trwałą relację firmy z otoczeniem.

Event wpływa na wizerunek marki.

Każde wydarzenie zorganizowane przez firmę musi być dopięte na ostatni guzik. Musimy pamiętać, że Klienci będą patrzeć na każdy nasz krok. Konkurencja tylko czeka na najmniejsze nawet potknięcie. To w jaki sposób firma zostanie zaprezentowana światu przełoży się na jej wizerunek. Dlatego wszelkie działania o charakterze eventów, czy podejmowanych wyzwań z zakresu CSR, wpływają na wizerunek firmy, są jej wizytówką, z którą będzie kojarzona. Naszym zadaniem jest dopilnować by skojarzenia te miały wyłącznie pozytywny charakter.

PoorNoMore zapewnia profesjonalizm!

Wydarzenia, które porywają tłumy, pełne zabawy i optymizmu, ale również wydarzenia społeczne, wspieranie inicjatyw lokalnych, społeczna odpowiedzialność biznesu, to wszystko możesz zaplanować razem z nami. Nie tylko zaproponujemy Ci sposób promocji, ale pomożemy również przygotować plan wydarzenia, nagłośnimy je w mediach i zrealizujemy od początku do końca. Twoja marka stanie się rozpoznawalna i usłyszy o niej każdy!