Contact Form

COPYWRITING

Słowa...

...mają magiczną moc! Używając ich w odpowiedni sposób, możemy stworzyć rzeczywistość, w której odbiorca zapragnie się znaleźć. Słowami wpływamy na decyzje zakupowe. Kreujemy również potrzebę posiadania, kształtujemy sposób postrzegania produktu, usługi czy marki. Wymaga to od nas wiedzy i umiejętności posługiwania się słowem pisanym. Każde słowo ma swoją wartość, którą należy w odpowiedni sposób wykorzystać.

Jak dotrzeć do odbiorców?

Internet pozwolił na renesans słowa pisanego. Znów to, co czytamy ma bardzo duże znaczenie. Łącząc słowa z obrazem zwiększamy skuteczność naszego przekazu, który dociera do konkretnych odbiorców. Jednak powszechność i łatwość dostępu nie przekłada się na zwiększoną uwagę klientów. W zalewie informacji należy być pomysłowym i solidnie przygotowanym, aby tworzone przez nas treści zostały zauważone!

PoorNoMore zna się na słowach!

Wiemy, co chcemy powiedzieć, a przede wszystkim wiemy, jak chcemy to napisać, aby zwrócić uwagę odbiorców. Doświadczenie zbierane przez lata procentuje z każdym nowym projektem. Wymyślamy nazwy, tworzymy hasła i slogany, dostarczamy treści do sieciowych reklam, a także kampanii outdoorowych. Piszemy komunikaty prasowe, artykuły, redagujemy teksty w taki sposób, by najważniejszy był przekaz. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na zasady SEO – sztuki pozycjonowania. Słowa… określają nas i naszych klientów.