Contact Form

BADANIA MARKETINGOWE

Informacja to władza!

Z punktu widzenia dzisiejszego świata informacja ma olbrzymią wartość. Choć jej żywotność często bywa krótka, jest niezbędna przy tworzeniu kampanii reklamowych. Rozbudowana sieć komunikacji jaką jest internet pozwala na swobodny przepływ informacji pomiędzy milionami użytkowników. Istotne jest umiejętne zbieranie, analizowanie i wykorzystywanie informacji do celów marketingowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie badać i samodzielnie tworzyć długofalowe trendy dla produktów czy marek. Możemy także sprawdzać jak postrzegane są przez użytkowników.

Wygrywają najlepiej poinformowani.

To fakt. Zebranie informacji i późniejsza ich analiza pozwala nam na odpowiednie dopasowanie działań do marki czy produktu. Na ich podstawie powstaje strategia marketingowa, która stanowi trzon komunikacji z otoczeniem zewnętrznym firmy. W ten sposób poznajemy siebie i konkurencję, wiemy jak poruszać się w danej branży i jakie pułapki mogą na nas czekać. Jak mawiał Sun Zi: „Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew”.

PoorNoMore rozumie znaczenie badań marketingowych!

Dostarczamy raporty oparte na sprawdzonych i rzetelnych informacjach. Pozwalają one na odpowiednie modyfikowanie strategii marketingowych. Określamy preferencje, postawy, potrzeby konsumentów. Sprawdzamy co ma zasadniczy wpływ na ich decyzje zakupowe, w jaki sposób je podejmują, na jakie bodźce są podatni. Wiemy w jaki sposób ich przekonać, aby produkt czy usługa stały się „popularne”. Dzięki temu zwiększamy poziom satysfakcji odbiorców oraz rozpoznawalność marki.