Contact Form

APLIKACJE

Obserwacja to za mało!

Obraz przekazuje ogromną wartość, należy się jednak zastanowić, czy jest wystarczający? Naszym zdaniem nie! Ludzie szukają wrażeń, zaangażowania, emocji, które pozwolą im oderwać się od rzeczywistości. Przestają być biernymi obserwatorami. Chcą być częścią projektów jakie proponowane są im przez konkretne marki. Taka forma angażowania odbiorców zapewnia wyższy i bardziej efektywny poziom interakcji z klientem. Poprzez zabawę zdobywa wiedzę i przeżywa niezapomnianą przygodę.

Aplikacja kluczem do serca klienta?

Oczywiście, że tak! Dobrze przygotowany i zrealizowany pomysł sprawi, że użytkownik nie tylko będzie chciał korzystać z aplikacji, ale będzie ją również polecał swoim znajomym. To zapewnia wzrost rozpoznawalności marki, a wtedy zyski bilansują poniesione koszty. Organizacja czasu, zabawa, poszerzanie horyzontów albo zdobywanie wiedzy to jedne z charakterystycznych cech aplikacji. Dzięki temu zyskują wszyscy.

PoorNoMore zna się na aplikacjach!

Jeżeli rozwiązania, które spotykałeś do tej pory na rynku wywoływały u Ciebie jedynie znużenie, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Programiści PoorNoMore sprawią, że Twoje pomysły nabiorą odpowiedniego kształtu i zostaną wdrożone do użytku masowego w postaci. Gry dla dzieci, aplikacje sportowe, formularze rezerwacyjne dla hoteli, czy platformy sprzedażowe dla e-commerce. Wszystko wykonamy w taki sposób, by Twoi klienci mogli z nich swobodnie korzystać. Tworzone przez nas aplikacje mogą być zabawne lub śmiertelnie poważne, jedno jest jednak pewne – nikt nie będzie się przy nich nudził!